خانه » مقالات » نوسازی کابینت با برچسب کابینت

نوسازی کابینت با برچسب کابینت

بدون تعویض کابینت، کابینت‌های خود نوسازی نمایید

تعویض کابینت‌های آشپزخانه هزینه زیادی دارد و علاوه بر هزینه باید زمان زیادی را صرف پیداکردن کابینت‌ساز، کشیدن نقشه، خالی نمودن کابینت‌های قبلی نمایید و چند روز یا چند هفته نمی‌توانید از آشپزخانه استفاده نمایید.

فروش برچسب کابینت نداریم لطفا تماس نگیرید.

نوسازی کابینت‌های قدیمی با برچسب کابینت

آیا کابینت‌هایتان می‌توانند با این روش برای حداقل 5 سال دیگر دوام بیاورند؟ درصورتی‌که بدنه یا درب‌های کابینت وضع بدی داشته باشند یا با آب آسیب‌دیده و بادکرده باشند بهتر است کل کابینت‌های آشپزخانه را تعویض نمایید.

در اغلب موارد با چسباندن برچسب کابینت، بدنه کابینت و درب‌ها را دست‌نخورده و در همان جا باقی می‌گذارید و هزینه این کار از تعویض کل کابینت بسیار کمتر است. پس مزیت آن هزینه بسیار کمتر و عدم نیاز به جابه‌جایی وسایل آشپزخانه و نداشتن ضایعات خواهد بود.

فروش برچسب کابینت نداریم لطفا تماس نگیرید.

اگر کابینت‌هایتان سالم و محکم هستند برچسب کابینت می‌تواند راه‌حل مناسبی برای شما باشد.

اگر بدنه کابینت شما سالم و محکم است به‌جای برچسب کابینت می‌توانید درب‌های کابینت و نماها و نمای کشوها را تعویض نمایید، البته توجه نمایید که هزینه این کار از روکش کابینت بسیار بیشتر می‌باشد.

رنگ درب یا برچسب سفید یا ترکیب رنگ سفید با طرح چوب یا رنگ مشکی همیشه مد است و می‌توانید از این ترکیب رنگ استفاده نمایید.

پس از تعویض برچسب کابینت یا تعویض درب‌ها می‌توانید به تعویض دستگیره کابینت‌ها نیز فکر کنید، اگر از روکش سفید و روشن استفاده کرده‌اید به نظر می‌رسد دستگیره طلایی یا نقره‌ای مناسب شما باشد. اگر خودتان می‌خواهید دستگیره کابینتتان را تعویض نمایید باید بدانید چه سایز دستگیره‌ای برای کابینت شما مناسب است.

سایز دستگیره به طول دستگیره گفته نمی‌شود! بلکه به فاصله دو سوراخ پیچ دستگیره گفته می‌شود و باید این فاصله را با خط کش یا متر اندازه‌گیری نمایید، سایزهای دستگیره استاندارد می‌باشد و شامل سایزهای زیر می‌شود:

32-64-96-128-160-192-224-256-288-320-352-384-416

 سایزهای فوق بر حسب میلیمتر می‌باشند و متداول‌ترین سایزها عبارت‌اند از: 96-128-160-192 میلیمتر.

پس از چسباندن برچسب کابینت با خرید یک جلادهنده سینک آشپزخانه و شیرآلات را برق بیندازید.

اگر لولا درب‌ها و ریل کشوها نیز نیاز به تعویض داشتند بهتر است از یک تعمیرکار کابینت بخواهید آن‌ها را برای شما تعویض نماید؛ زیرا رگلاژ لولاها و تعویض ریل‌ها نیاز به مهارت دارد و از عهده هرکسی بر نمی‌اید.

فروش برچسب کابینت نداریم لطفا تماس نگیرید.

نظرتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *